Rolka IceCream

Rolka Poland – zajmujemy się budową maszyn do robienia lodów tajskich. Urządzenia są w całości produkowane w Polsce i uzyskały certyfikaty i dopuszczenia wszystkich niezbędnych instytucji.

Świat oszalał na punkcie rolowanych lodów z naturalnych składników, okraszonych różnymi dodatkami. Z naszymi maszynami możesz zbudować lodowy biznes, który będzie pracował na Ciebie i da Ci mnóstwo satysfakcji oraz przyjemności. Posiadając urządzenia Rolka Poland zrobisz lody tajskie na tysiąc sposobów!

Serwis es
Zdajemy sobie sprawę, że twój biznes jest sezonowy, dlatego gwarantujemy szybki i sprawny serwis oraz maszyny zastępcze na czas ewentualnych napraw twojego sprzętu.
Szkolenia es
Na nas zawsze możesz polegać. Po dokonaniu zakupu przeprowadzimy kompleksowe szkolenie z przygotowywania lodów tajskich oraz gwarantujemy wsparcie w biznesowej sferze twojego interesu.
Receptura es
Możesz liczyć na kompleksowe wsparcie z naszej strony. Przekażemy Ci receptury na lody rolowane z naturalnych składników i wskażemy odpowiednie dodatki.
Maszyna i akcesoria es
Dostarczamy najwyższej jakości sprzęt, dzięki któremu będziesz mógł serwować lody tajskie dla swoich klientów. Przekażemy Ci nasz know-how dotyczący produkcji lodów i wyposażymy Cię w niezbędne akcesoria.

Jak to działa?

Jesteś zainteresowany?

Skontaktuj się z nami i poznaj kompletną ofertę współpracy.

Kontakty es
m.silka@rolka-lody.pl
w.kaluza@rolka-lody.pl
b.mojsa@rolka-lody.pl
Telefony es
+48 694 419 693
+48 796 716 803
Adres es
Rolka POLAND spółka z o.o.
ul. Wygoda 13
44-240 Żory
CALL NOW
WordPress Image Lightbox