Masz wątpliwości?

Sprawdź najczęściej zadawane pytania. Jeżeli nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię kwestie, napisz lub zadzwoń do nas!

1. Czy na tym można zarobić?

Odpowiedź na najważniejsze i podstawowe pytanie brzmi – zdecydowanie tak. Rynek na lody w Polsce rośnie cały czas. Obecnie w Polsce spożycie lodów jest jeszcze w połowie drogi do średniej europejskiej i daleko do liderów – Skandynawii. Dobrze przygotowane miejsce, fajna oferta i dobre ceny to podstawa sukcesu. Niezawodny sprzęt dostarczymy my, a resztę wiedzy potrzebną do stworzenia dochodowego punktu z lodami tajskimi dostaniesz od nas w ramach naszych szkoleń.

2. Jakie formalności należy spełnić, żeby otworzyć punkt z lodami?

Wszystko zależy od tego jaki biznes chcesz prowadzić : kawiarnię, przyczepę gastronomiczną, foodtruck, a może połączyć siły z istniejącą już lodziarnią czy restauracją. Każdy taki punkt jest zobowiązany do posiadania odbioru SANEPID oraz dokonania zgłoszeń w związku z prowadzeniem działalności gospodarczej. W zależności od typu biznesu podpowiemy Ci jakie kroki są przed Tobą. Z nami to nic trudnego.

3. Jak można sfinansować zakup sprzętu ?

Oczywiście najłatwiej zapłacić gotówką i oczywiście tej gotówki najbardziej brakuje. Najlepszym sposobem finansowania zakupu jest zapłata leasingiem. Możemy załatwić wniosek leasingowy on line – przez telefon. Cała procedura  zajmuje około 5 minut. Zalety tego rozwiązania : po pierwsze – nie rujnuje finansów na początku biznesu, po drugie cała rata leasingowa jest kosztem, który odliczamy od podatku, a po trzecie inwestycję spłacasz już z  bieżącej  działalności.

Uwaga ! Finansujemy także start-upy. Możemy także sfinansować zakup innych niezbędnych sprzętów do Twojej lodziarni.

4. Czy można u was zamówić przyczepę gastronomiczną lub foodtruck ?

Tak, jednym z naszych partnerów jest znany producent przyczep i foodtrucków.  Dzięki naszym wspólnym doświadczeniom będziesz mógł kupić kompletnego foodtrucka lub przyczepę gastronomiczną. Zabudowy gastronomiczne można także montować na samochodach używanych, a zakup sfinansować leasingiem.

5. Jesteście producentem czy importerem ?

Jesteśmy producentem  i exporterem. Nasze urządzenia powstają w Polsce i trafiły już do kilkudziesięciu klientów w Polsce oraz do kilku krajów w Europie.
Dzięki najwyższej jakości produkcji możemy dostarczać urządzenia najbardziej wymagającym klientom.

6. Jak wygląda serwis urządzeń?

Posiadamy serwis który działa na terenie całej Polski. Po odpowiednim serwisie można poznać wartość firmy. Dla naszych klientów oprócz specjalistów z serwisu przygotowane mamy urządzenia zastępcze w przypadku trudnych awarii. Oprócz napraw serwisowych oferujemy także usługi konserwacyjne i odnawianie sprzętu.

7. Czy posiadacie w sprzedaży masę do lodów tajskich ?

Tak. Masę lodową – bazę do lodów tajskich można przygotowywać ze składników naturalnych, gotowych lodów w proszku lub lodów UHT. Posiadamy takie produkty w sprzedaży.

8. Gdzie można spróbować takich lodów ?

Można ich spróbować w wielu punktach w Polsce u naszych klientów i zawsze u nas w biurze w Żorach. Serdecznie zapraszamy 🙂

8. Podoba mi się, ale nie wiem jak się za to zabrać ?

To zdanie często się pojawia u naszych klientów. Udało nam się wiele razy wspólnie doprowadzić do otwarcia fajnego i prosperującego punktu. Co trzeba wiedzieć ? Jak dobrać miejsce, gdzie zdobyć finansowanie, odbyć szkolenie z robienia lodów i doboru receptur, dobrać sprzęt i wyposażenie.

8. Foodtruck czy przyczepa ?

To zależy w jaki sposób będziesz chciał docierać do klientów. Jeśli chcesz sezonowy punkt – to przyczepa. Jeśli będziesz chciał bardziej aktywnie pozyskiwać klientów uczestniczyć w imprezach to lepszy będzie foodtruck. Oczywiście na foodtruck można zaadoptować samochód używany. Powiemy, co, jak i gdzie załatwić.

Szybki kontakt!
WordPress Image Lightbox