Zarabiaj na biznesie lodowym!

Świat oszalał na punkcie rolowanych lodów z naturalnych składników, okraszonych różnymi dodatkami.  Z naszym wparciem możesz zbudować lodowy biznes, który będzie pracował na Ciebie i da Ci mnóstwo satysfakcji i korzyści. Posiadając urządzenia Rolka Poland zrobisz lody tajskie na tysiąc sposobów! U nas także znajdziesz wiedzę, wsparcie biznesowe, szkolenia.

Rolka Poland – zajmujemy się budową maszyn do robienia lodów tajskich. Urządzenia są w całości produkowane w Polsce i uzyskały certyfikaty i dopuszczenia wszystkich niezbędnych instytucji. Nasza firma jest producentem posiadającym wpis w SANEPID.

Pomysł na biznes
My dajemy Ci gotowy pomysł na biznes. Lody rolowane to jeden z najszybciej rozwijających się rynków gastronomicznych na świecie!
Gotowy know-how
Pomożemy Ci rozwinąć twój biznes. Posiadamy niezbędny know-how i doświadczenie w rolowaniu lodów. To musi się udać!
Bezpieczeństwo
Rozumiemy, że inwestując swoje pieniądze, unikasz ryzyka. Z nami wszystko jest transparentne i przejrzyste. Wszystkie szczegóły określimy w umowie, a rozliczenia z zagranicznymi kontrahentami realizujemy poprzez PayPal.
Napisz do nas!
Jesteś przekonany? A może chcesz skonsultować szczegóły i poznać kompleksową ofertę? Napisz lub zadzwoń do nas. Dane kontaktowe znajdziesz w zakładce kontakt.

Cztery kroki do twojego biznesu!

Dowiedz się jak dołączyć do grona ludzi, którzy już zarabiają na rolowaniu!

Serwuj swoim klientom niepowtarzalne lody tajskie i patrz jak spłaca się twoja inwestycja. Dołącz do ponad 100 klientów z Polski i Europy.

To nie jest franczyza, nie ma dodatkowych opłat – my pomagamy rozwinąć Ci twoją własną firmę.

Skorzystasz z naszych doświadczeń w biznesie lodowym i sam będziesz swoim szefem.

Maszyny, akcesoria, wyposażenie
Dostarczamy najwyższej jakości sprzęt ICE BAR PREMIUM lub ICE BAR BASIC, akcesoria i wyposażenie. A może szukasz FOODTRUCKA albo przyczepy gastronomicznej ? Jesteśmy przygotowani - mamy to.
Szkolenia i receptury
Rolowane lody to nie żadna wiedza tajemna. Przekażemy Ci sposoby i receptury na najlepsze, najciekawsze połączenia smaków. Z nami Twoje lody zawsze się udadzą. Podstawowe szkolenia obejmują obsługę sprzętu, robienie deserów lodowych i szkolenia dot. otwarcia biznesu.
Finansowanie i wsparcie
Finansowanie to częsty problem dla wielu przedsiębiorców. Mamy pakiet usług wspomagających nowych przedsiębiorców i tych którzy rozwijają już istniejący biznes. Wspomagamy w wyborze miejsca i sposobu prowadzenia lodziarni. Zadzwoń - zrobimy to razem.
Serwis w całej Polsce
Zdajemy sobie sprawę, że twój biznes jest sezonowy, dlatego gwarantujemy szybki i sprawny serwis oraz maszyny zastępcze na czas napraw twojego sprzętu. Po sezonie możesz sprzęt oddać do konserwacji i przedłużenia gwarancji. Możesz na nas zawsze polegać.

Jesteś zainteresowany?

Zadzwoń do nas i zobacz jakie to proste!

Szybki kontakt!
WordPress Image Lightbox